Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Czujników Fotoelektrycznych i Systemów Wizyjnych

Miejsce siedziby firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za doradztwo techniczne, wsparcie zarówno naszych klientów jak i handlowców, głównie w zakresie czujników fotoelektrycznych i systemów wizyjnych.

Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie ofert dopasowanych pod indywidualne potrzeby klientów.

Będziesz też wsparciem w zakresie doboru komponentów automatyki dopasowanych pod konkretne aplikacje dla realizowanych przez nas projektów.

Na co zwracamy uwagę:

Ważne dla nas jest, żebyś miał kierunkowe wykształcenie inżynierskie (np. automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika). Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, jeśli jesteś osobą z doświadczeniem, znającą branże i produkty, ale również jeśli właśnie skończyłeś studia i chciałbyś zacząć pracę w zawodzie.

Zależy nam na osobie dynamicznej i komunikatywnej. Musisz lubić pracować z ludźmi. Świetnie jeśli masz doświadczenie w kontaktach z klientami lub pracowałeś jako doradca techniczny lub w serwisant.

No i musisz znać j. angielski w stopniu komunikatywnym (B1/B2). Będziesz mógł doskonalić język w organizowanych w naszej firmie kursach z najlepszymi lektorami.

Na tym stanowisku czasami trzeba udać się do klienta, dlatego wymagamy posiadania prawa jazdy kat. B.

Nasza oferta dla Ciebie:

Wiemy jak ważna jest stabilność i pewność zatrudnienia, zwłaszcza obecnie – dlatego u nas jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę. Masz też gwarancję tego, że pracujesz w firmie o stabilnej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży – znanej na całym świecie jako producent komponentów w automatyce przemysłowej.

Nasz klient oferuje wynagrodzenie na poziomie przekraczającym medianę rynkową. Spokojnie możemy więc napisać, że oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (do tego jeszcze dochodzą premię).

Dbamy o naszych pracowników, więc zapewniamy Ci pakiet benefitów pozapłacowych. Możesz liczyć m.in. na dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną bo zdrowie jest ważne.

Szkolenia – każdy z pracowników ma możliwość szerokiego rozwoju

Co jeszcze? Możesz liczyć na profesjonalny sprzęt do pracy i na to, że firma wspiera Cię w rozwoju kompetencji, zarówno w obszarze interpersonalnym, jak i technicznym.

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Specjalista ds. rekrutacji i HR