Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy Turck, międzynarodowej firmy z ponad 50-letnią tradycją, lidera w branży producentów automatyki przemysłowej, specjalizującego się w sensoryce, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Produktu (automatyka przemysłowa)

Opis stanowiska:

  • Wsparcie naszych klientów i partnerów oraz inżynierów sprzedaży w zakresie czujników optycznych, systemów wizyjnych, bezpieczeństwa maszyn oraz systemów wspomagania i optymalizacji produkcji
  • Współpraca z klientami w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Dobór urządzeń i rozwiązań do konkretnych aplikacji
  • Wsparcie techniczne klientów i inżynierów sprzedaży na każdym etapie realizacji projektów
  • Sporządzanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców
  • Prezentowanie rozwiązań Turck podczas spotkań roboczych z klientami oraz na wydarzeniach branżowych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu produktów i rozwiązań, za które będziesz odpowiedzialny
  • Analizowanie i monitorowanie rynku pod kątem nowych szans sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie (automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Orientacja na cele sprzedażowe i umiejętność współpracy
  • Otwartość na wiedzę i nowe technologie
  • Prawo jazdy
  • Komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość podstaw działania czujników optycznych
  • Wiedza z zakresu systemów wizyjnych 2d i/lub smart sensorów 3d
  • Doświadczenie/wiedza z zakresu procesów sprzedaży
  • Znajomość środowiska produkcyjnego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u lidera w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Ścieżkę szkoleń technicznych i rozwijających kompetencje
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j. obcych (j. angielski, j.  niemiecki), firmowe wyjazdy integracyjne​
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznym, zgranym i kreatywnym zespole
  • Zróżnicowane zadania (od pracy nad koncepcjami technicznymi, przez spotkania z klientami, zadania marketingowe aż po prezentacje, webinaria i szkolenia)

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń