Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w Regionie, należącej do liderów sektora budownictwa przemysłowego, specjalizującej się w generalnym wykonawstwie oraz realizacji konstrukcjach żelbetowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektów Budowlanych

Opis stanowiska:

  • Koordynacja oraz nadzór techniczny, jakościowy i ilościowy nad realizacją projektów budowlanych w oparciu o wymagania kontaktu, dokumentację techniczną i harmonogramy.
  • Zarządzanie budżetem oraz rentownością kontraktów.
  • Utrzymywanie relacji z przedstawicielami firm biorących udział w procesie inwestycyjnym, przedstawicielami nadzoru inwestorskiego, dyrektorami kontraktów, podwykonawcami , dostawcami itd.
  • Koordynacja realizacji poszczególnych projektów oraz ścisła współpraca z kierownikami budów.
  • Wybór podwykonawców oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami materiałów budowlanych.
  • Optymalizacja kosztów zakupowych na materiały, narzędzia oraz usługi związane z realizacją projektów, a także koordynacja dostaw na budowy.
  • Koordynacja kadry pracowniczej oraz przydzielanie załogi do poszczególnych projektów.
  • Systematyczne raportowanie nt. realizacji kontraktów oraz ścisła współpraca z Prezesem Zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, kierownika kontraktu, dyrektora technicznego lub pokrewnym
  • Doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Umiejętności związane prowadzeniem negocjacji biznesowych
  • Kreatywność, inicjatywa, proponowanie nowych rozwiązań
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, dostosowane do umiejętności i doświadczenia zawodowego kandydata
  • Samochód służbowy
  • Dużą samodzielność i decyzyjność w działaniu, po wdrożeniu w struktury firmy
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycyjnych w Regionie
  • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją w branży, należącej do liderów rynku w Regionie
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń